Моя Пані (2014)
8.0
3 Оцінки
Моя Пані (2014)
8.0
3 Оцінки
8.3k переглядів
38+
Красиві та невинні стосунки, починаючи між романтичним підлітком та французькою жінкою, схильні до садомазохізму, незабаром стають дуже небезпечними ...
Ми рекомендуємо
Image-Description
Інтерстеллар фільм (2014)

Коли посуха веде людство до харчової кризи, колектив дослідників та вчених проходить через червоточину (яка нібито з'єднує поля простору-часу через велику відстань) у поїздці до перевершення попередніх обмежень для космічних подорожей людини та переселенців Людство на іншу планету.

Image-Description
Далекий схил (2016)

У центрі подій, що розвиваються, опинився колишній службовець спецназу, який тепер веде самотній спосіб життя в засніжених горах Франції, щоби забути пережиті свого часу неприємні моменти. Однак незабаром його починають переслідувати люди, чиє звичне існування він колись зруйнував.

Image-Description
Банда Чикаго (2020)

Головними героями виступають п’ять молодих людей, які закінчили різні коледжі в місті. Випускникам хочеться відновити справедливість і жити, як їм захочеться. Заради досягнення мети вони вирішують вкрасти гроші в найбагатших людей, що живуть у Чикаго.

Image-Description
З любов'ю, Розі (2014)

Розі та Алекс були найкращими друзями з дитинства, і тепер, наприкінці школи, вони збираються продовжувати навчання в університеті. Однак у їхній долі є різкий поворот, коли після ночі зі зіркою школи Розі дізнається, що у неї буде дитина. Незважаючи на те, що обставини та життєві ситуації розділяють героїв, і через роки вони продовжують пам’ятати один одного та почуття, яке поєднувало їх у молодості ...